Білозерські футболісти перемогли на українському турнірі

У Донецькій області пройшов ІІІ етап Всеукраїнських змагань з дворового футболу в вікових групах 2003-2004 і 2002-2001 років народження.

Як повідомляє прес-служба Управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації, змагання проведено 11 серпня 2013 року в с. Ілліча Костянтинівського району.

Донецьку область представляли аматорські команди з м Краматорськ, м Білозерське, м Дружківка і Костянтинівського району, які перед цим перемогли у відбірковому регіональному турнірі.

За підсумками змагань команди в своїх вікових категоріях зайняли наступні місця: I місце – м. Білозерське, II місце – м. Краматорськ, III місце – м. Дружківка, IV місце – Костянтинівський район.

Призери турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від Всеукраїнської національної федерації дворового футболу і ДОЦФЗН «Спорт для всіх». Команди, що зайняли останні місця в своїх вікових групах отримали заохочувальні призи «За активну участь».

Переможці змагань представлятимуть Донецьку область на фіналі Всеукраїнських змагань з дворового футболу, який відбудеться у Києві 24 серпня 2013 на базі НСК «Олімпійський».