Великий футбол починається у дворі!

У цьому році в Україні було зареєстровано нову громадську організацію — Всеукраїнську національну федерацію дворового футболу. З ініціативи її президента Іллі Киви, вперше в Україні стартує Всеукраїнський чемпіонат із дворового міні-футболу на честь Андрія Біби та Володимира Мунтяна. І розпочнуться цікаві змагання серед дітей саме з Полтави!

Мета проведення турніру — популяризація футболу серед молоді, розвиток дворового футболу, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя та корисного дозвілля.

Перший етап Всеукраїнського чемпіонату з дворового міні-футболу на честь Андрія Біби та Володимира Мунтяна у Полтавській області заплановано провести 30 травня — 1 червня. У змаганнях, які проводяться за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, візьмуть участь 20 команд із усіх куточків Полтавщини. Футболісти гратимуть у двох вікових групах: 9-10 та 11-12 років. На останній день змагань та закриття полтавського етапу чемпіонату, приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей, приїдуть самі Андрій Біба та Володимир Мунтян — легендарні футболісти київського «Динамо» та збірної СРСР.

Відкриття турніру: 30 травня о 9:00 годині, стадіон «Динамо», Полтава.

Закриття: 1 червня о 14:00 годині, стадіон «Динамо», Полтава.

Запрошуємо на свято дворового футболу дітей та їхніх батьків!

http://sport.pl.ua/news/1121