Вихованці Кременчуцької виховної колонії змагалися на чемпіонаті з дворового футболу

В рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Державною пенітенціарною службою України та Громадською організацією «Всеукраїнська національна федерація дворового футболу» 6 листопада на базі Кременчуцької виховної колонії відбулося відкриття чемпіонату з дворового футболу серед команд неповнолітніх, які відбувають покарання в колонії.

Захід відвідало керівництво територіального управління в Полтавській області, керівництво Кременчука, органи місцевого самоврядування, представники державних, громадських і релігійних організацій.

У вересні 2013 року в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича було підписано Меморандум про співробітництво між Державною пенітенціарною службою України на чолі з її Головою генерал-полковником внутрішньої Олександром Лісіцковим та Всеукраїнської національної федерацією дворового футболу на чолі з її Президентом Іллею Кивою. Метою співпраці стало формування у підлітків відповідального і дбайливого ставлення до свого здоров’я, усвідомлення життєвої необхідності здорового способу життя, сприяння реалізації творчого потенціалу неповнолітніх засуджених, спрямованого на їх духовне і фізичне становлення і самовдосконалення.

Джерело: http://www.kremenchug.ua/news/sport/24482-vospitanniki-kremenchugskoy-vospitatelnoy-kolonii-sorevnovalis-na-chempionate-po-dvorovomu-futbolu.html