В Україні стартував чемпіонат з футболу серед дітей, які перебувають за ґратами

В Україні стартував чемпіонат з футболу серед дітей, які перебувають за ґратами. Ініціатором такого турніру виступила Всеукраїнська федерація дворового футболу та пенітенціарії.  Стартували ж всеукраїнські футбольні баталії у Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх.

Нині за ґратами в Україні майже тисяча неповнолітніх, більшість із них потрапили туди за крадіжки. Адже ювенальна юстиція в Україні ще не запрацювала, тож судді, коли виносять вирок, особливої уваги на вік не звертають.

У  Кременчуцькій виправній дитячій колонії відбувають покарання майже 180 хлопців. І, аби підлітки, які оступилися, у майбутньому не перетворилися  на звірів, які зриватимуть свою злість за невдалу долю на людях, у виправних колоніях і започатковують різні конкурси: чи то самодіяльності, чи то спортивні.

Президент Всеукраїнської федерації дворового футболу Ілля Кива вважає: цим підліткам потрібна неабияка увага, щоб після ув’язнення вони не стали  знову на хибний шлях.

Тож, саме заради цього і створений проект «Важкий підліток». У кожній дитячій колонії відбудуться футбольні матчі, а команди-переможці вже  наступного року захищатимут честь свого закладу.

За головний трофей – Кубок переможця – у Кременчуцькій колонії змагалися три команди: «Олімп», «Прометей», «Титан». Рівень же футболу, який показали команди, був на рівні. Тож, здобути перемогу було надважким завданням. У підсумку ж напружених матчів перемогу святкували футболісти команди «Титан». Вони і проходять у наступний раунд змагань.