Гра мільйонів повертається у двори

26 команд юних футболістів з усієї області з’їхалися до Полтави. Саме з  Полтавщини розпочався перший всеукраїнський дитячий чемпіонат із дворового міні-футболу на честь легендарних українських футболістів Андрія Біби та Володимира Мунтяна.

Обласні змагання присвятили Дню захисту дітей, і це один із етапів впровадження програми Президента України з розвитку дитячих і юнацьких талантів. А для юних футболістів – це перш за все змога помірятися силами з однолітками і показати свою майстерність в улюбленій грі мільйонів.

На відкриття чемпіонату з’їхалися юні футболісти з усієї області. Змагалися у двох вікових групах – 9-10 і 11-12 років.

Для декого – це перше серйозне змагання. Для старших – черговий шанс випробувати свої сили на полі. Та кожен юний спортсмен серйозно поставився до участі у чемпіонаті.

Саме  дворові турніри – це шанс для кожної дитини заявити про себе, кажуть досвідчені спортсмени. Раніше у кожному дворі були спортивні майданчики і пошук майбутніх чемпіонів був максимально простим.

На закриття першого туру чемпіонату з дворового міні-футболу 1 червня приїдуть легендарні футболісти, а тепер тренери Андрій Біба і Володимир Мунтян. У пам’ять про їхні спортивні досягнення, власне, й організували турнір.

Долучилися до організації спортивного свята і у Полтавському  міськвиконкомі. Разом із молодою національною федерацією дворового футболу придбали призи для переможців і учасників.

http://www.ltava.poltava.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4737:2013-05-30-09-48-30&catid=5:2011-03-10-11-07-49&Itemid=1