Зростимо сильну націю. У Полтаві стартував чемпіонат «Мільйон на стадіон»

У Полтаві 14 квітня на стадіоні «Динамо» пройшов перший відбірковий тур всеукраїнського турніру з дворового футболу «Мільйон на стадіон».

Метою проекту, за словами Президента Всеукраїнської Національної федерації дворового футболу України Іллі Киви, є популяризація активного і здорового дозвілля серед молоді, а також профілактика правопорушень серед неповнолітніх.

«Цей турнір, це початок одного з найбільших чемпіонатів серед дворових команд. Ми проповідуємо релігію здорового способу життя. Для нас головне завдання – ростити здорових і міцних дітей, а також дарувати їм радість і посмішки. Тому ми вирішили залучити до чемпіонату дворового футболу і тих дітей, які перебувають на обліку в поліції. Ця подія – імпульс до формування здорової і сильної нації. На цьому полі відточується характер переможців», – заявив І. Кива.

У турнірі змагалися сім команд у складі юнаків 2003 – 2006 р.н. В кінці змагань команда-переможець зустрілася на полі з представниками правоохоронних органів – учасниками АТО. Переможці отримали від організаторів кубки, солодкі подарунки та грамоти, а команда, що посіла перше місце, 15 квітня вирушить до Києва на черговий етап чемпіонату.

У рамках проекту відбудеться ряд матчів для команд з різних областей України, за підсумками яких, восени пройде фінальне змагання, на якому буде розігруватися 1 млн грн.

«Кожна дворова команда має можливість виграти мільйон гривень на те, щоб обладнати стадіон для футболу в своєму місті. Цей приз буде розігруватися восени. На участь в чемпіонаті вже претендують 12 областей», – каже Ілля Кива.

«У цьому чемпіонаті переможуть усі. Хтось із дітей почне професійно грати в футбол, когось ми, можливо, побачимо по телевізору. Адже такі прізвища, як Блохін і Шевченко починали з дворового футболу», – каже майстер спорту України і учасник АТО Андрій Стариков.

Нагадаємо, що в реалізації проекту «Мільйон на стадіон» взяли участь Всеукраїнська національна федерація дворового футболу України, Федерація футболу України, Міністерство внутрішніх справ України і Міністерство молоді та спорту України.