Легендарний футболіст привітав полтавську молодь

Полтаву відвідав легендарний футболіст київського «Динамо» Андрій Біба, щоб привітати юних полтавських спортсменів. Фінал I етапу Всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу на честь Андрія Біби та Володимира Мунтяна до Дня захисту дітей відбувся в Полтаві.

– Дворовий футбол – це основа професійного футболу, – сказав Андрій Біба. – Це дуже добре, що почали його відроджувати, адже саме з простих хлопців можна виховати справжніх футболістів. Саме такий шлях пройшли практично всі українські футболісти.

У змаганнях, які пройшли за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, брали участь футболісти двох вікових категорій – 2001-2002 р.н. і 2003-2004 р.н. Всього 26 команд – 16 старших і 10 молодших. Футбольні матчі пройшли на трьох футбольних полях: на базі навчально-виховного об’єднання № 14 Полтавського державного національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та стадіоні «Динамо».

У старшій групі перемогу святкували юні «Ворскляни», а в меншій групі – команда «Метеор». Також відзначили кращих голкіперів, нападників і захисників. Кожна команда учасник отримала подарунки та сувеніри.

http://www.poltavareview.com/?p=6780