Одеська команда Суворовського району вийде на футбольне поле, щоб позмагатись за мiльйон

Черговий регіональний турнір з дворового футболу в рамках проекту «Мільйон на стадіон» пройшов 28 квітня в Одесі. У турнірі взяли участь 4 команди, складені з футболістів 2003-2006 років народження.

Переможцем стала команда Суворовського району, яка завоювала путівку у фінальний турнір, чемпіон якого отримає мільйон гривень на облаштування стадіону в своєму місті.

Учасників турніру привітали президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу, глава СПУ Ілля Кива, начальник відділу ювенальної поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області Віталій Капуляк і представник Федерації футболу України Юрій Степанюк.

«Ми в черговий раз побачили, що футбол здатний дати дітям новий стимул. Ми не просто організовуємо спортивний захід, а залучаємо до участі в ньому дітей з важкою долею. Дітей, які через недогляд дорослих, одного разу стали на слизький шлях. Сьогоднішній турнір показав, що безнадійних підлітків не буває. Головне, щоб ми, дорослі, змогли допомогти їм вирости гідними громадянами нашої країни », – сказав Ілля Кива.

Глава СПУ також подякував відділу ювенальної юстиції Одеської області за допомогу в організації «важких» підлітків в команди. На що Віталій Капуляк відповів, що його відділ і надалі буде сприяти тому, щоб діти могли знайти нову мотивацію в життi.

За підсумками турніру призи отримали абсолютно всі його учасники. Команді-переможцю дістався Кубок, а іншим учасникам – пам’ятні подарунки.

«Для мене особисто це ще одна можливість зробити свято і подарувати радість дітям. Ми зобов’язані виростити сильну і здорову націю. Від щирого серця вітаю переможців – команду Суворовського району! Зустрінемося у фіналі! Спасибі ФФУ і Національної поліції за сприяння та участь у цьому чемпіонаті », – зазначив Ілля Кива.

Чемпіонат України «Мільйон на стадіон» організований Всеукраїнською національною федерацією дворового футболу і Федерацією футболу України за підтримки Міністерства у справах молоді та спорту. Зоключний етап чемпіонату розпочнеться 23 серпня – в День українського прапора. За його підсумками і буде визначено володаря головного призу в мільйон гривень.