Полтавські хлопчики підкорили Хрещатик!

Вчора Україна відзначала День молоді, і в рамках заходів, присвячених святу, на головній вулиці Києва – Хрещатику – відбувся черговий етап чемпіонату країни з дворового футболу серед дітей.

Нагадаю, що перший етап змагань, присвячених нашим знаменитим футболістам – Андрію Бібі і Володимиру Мунтяну – пройшов в Полтаві. Вчора 11 команд дітлахів зустрічав Хрещатик, саме на ньому було споруджено спеціальне поле з бортиками для гри в дворовий футбол.

Потрібно було бачити сяючі від радості очі 12-13 річних хлопчаків, які отримали можливість проявити свої навички та майстерність в швидкоплинному одноденному турнірі. Матчі складалися з двох таймів по 10 хвилин кожен. Приємно, що Полтавська область в столиці була представлена ​​досить переконливо – чотирма колективами, і всі ці команди виглядали дуже гідно! Дві команди представляли Полтаву, ще по одній приїхали з Гребінки і Пирятина.

Після тригодинної боротьби на майданчику визначилися фіналісти – полтавський «Барвінок» і «Чайка» з Гребінки. У вирішальному поєдинку полтавчани змогли проявити добру зіграність і високу індивідуальну майстерність. На очах у столичних глядачів «Барвінок» під керівництвом тренера Олександра Кострицького виграв – 5: 1. Кращим гравцем турніру був визнаний гравець команди-переможниці Саша Кожевников.

Рівень змагань підтверджує хоча б той факт, що без призів і подарунків в цей день додому не повернувся ніхто з хлопців. А медалі, грамоти та кубки хлопчаки отримали з рук спортивного міністра Равіля Сафіулліна. Саме під патронатом Міністерства у справах молоді і спорту та працює з недавніх пір федерація дворового футболу. Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива висловив упевненість в тому, що з тих хлопців, які грали на Хрещатику, обов’язково виростуть гравці, майстерністю яких вся країна буде насолоджуватися згодом на трибунах кращих стадіонів України і світу.

http://sport.pl.ua/news/1452