У Києві пройшов турнір із дворового футболу для “важких” підлітків

1 листопада в Києві відбувся відкритий турнір з дворового футболу серед команд, сформованих з дітей, які перебувають на обліку в управліннях кримінальної міліції у справах неповнолітніх.

Турнір присвячений 70-й річниці визволення міста-героя Києва від німецько-фашистських загарбників і організований в рамках реалізації проекту футбольної ліги «Важкий підліток». Організаторами турніру виступили Всеукраїнська національна федерація дворового футболу, Управління кримінальної міліції у справах дітей, Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА та Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Як повідомив президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива, це перший в історії України матч Ліги «Важкий підліток».

«Сьогодні ці хлопці грають на кубок Києва, вони важкі підлітки, але з яких виростуть справжні чоловіки. Раніше вони займалися поганими справами, а сьогодні – здоровим способом життя», – сказав Ілля Кива.

Також Ілля Кива підкреслив, що «хлопцям потрібно приділяти більше уваги, коли вони скоюють злочини – це, в першу чергу, проблема дорослих».

«Ми їм десь не приділили уваги, і десь ми їх не зупинили, а ці змагання зможуть їх відвернути, і допоможуть отримати позитив», – підкреслив президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу.

Джерело: http://novostiua.net/sport/47690-v-kieve-proshel-turnir-po-dvorovomu-futbolu-dlya-trudnyh-podrostkov-foto.html