У Маріуполі пройшов черговий етап футбольного турніру «Мільйон на стадіон»

22 квітня в Маріуполі пройшов третій регіональний турнір в рамках чемпіонату України з дворового футболу «Мільйон на стадіон» серед команд, складених з футболістів 2003-2006 року народження.

Переможцем турніру стала команда «Сартана». Вона й отримала квиток на фінал, в якому буде розігруватись мільйон гривень на новенький стадіон у місті переможця. Друге, третє і четверте місце посіли команди «Маріуполь», «Мангуш» і «Центр опіки» відповідно.

Після турніру учасників змагань привітав Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива і Президент Федерації футболу України Андрій Павелко на площі біля драматичного театру. Тут футболісти фотографувалися з Кубком Ліги чемпіонів УЄФА.

«Чемпіонат «мільйон на стадіон» набирає обертів. Вже практично всі області подали заявки на участь в ньому. І це чудово — адже, залучаючи дітей до спорту, ми ростимо сильну, здорову зміну сьогоднішнім захисникам вітчизни. Турнір в Маріуполі особисто для мене — особливий. Я захищав це місто зі зброєю в руках. І сьогодні я бачу, що це було не дарма. Кожна усмішка на обличчях хлопців, які ми побачили сьогодні, для нас на вагу золота », — сказав Ілля Кива.

Він також побажав учасникам турніру в майбутньому стати відомими футболістами.

«Андрій Васильович привіз до Маріуполя Кубок Чемпіонів. Сьогодні хлопці мали можливість сфотографуватися з Кубком. Але я б хотів, щоб хтось з учасників чемпіонату в майбутньому зміг підняти цей Кубок над головою. Україна багата на футбольні таланти. Головне, щоб ми, дорослі, допомагали цим талантам розвиватися», — зазначив він.

Андрій Павелко, зазначив, що із задоволенням подивився матчі юних футболістів.

«Маріуполь — один з найбільш «футбольних» міст України. Я із задоволенням подивився, як грають в футбол місцеві хлопці. І я сподіваюся, що з них скоро виростуть нові Шевченко і Реброви, які будуть приносити перемоги нашій збірній команді», — сказав він.

Нагадаємо, фінальний етап чемпіонату, організаторами якого стали Всеукраїнська національна федерація дворового футболу і Федерація футболу України, почнеться в День українського прапора — 23 серпня. Проект проходить за сприяння Міністерства молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції і благодійного фонду «Розвиток футболу України».