У Полтаві завершився перший етап Чемпіонату України з дворового міні-футболу

Завершився перший етап чемпіонату України з дворового міні-футболу, що проходив у Полтаві. Перемоги на турнірі здобули команди “Метеор” – у віковій категорії 9-10 років і “Барвінок-Ворскла” – у віці 11-12 років. У фіналі обидва колективи досить переконливо переграли своїх однолітків з першого інтернату “Молодь” з рахунком 5: 1 і 4: 1 – відповідно.

У день фіналів погода в Полтаві трохи підкачала, дощ рясно поливав футбольне поле, але на проведення турніру це ніяк не вплинуло. Були пропозиції матчі трохи зрушити за часом. Втрутився в ситуацію почесний гість турніру Андрій Біба. “Матч відбудеться в будь-яку погоду, нехай майбутні чемпіони до цього звикають”, – прийняв рішення легендарний футболіст київського “Динамо” і збірної СРСР.

Другий відбірковий етап в кінці червня візьме Київ, а потім подібні турніри пройдуть в Запоріжжі, Харкові та Донецьку. Переможці відборів в фіналі в кінці літа зіграють в Криму в Міжнародному дитячому центрі “Артек”.

http://ua.championat.com/football/news-1545320-v-poltave-zavershilsja-pervyj-jetap-chempionata-ukrainy-po-dvorovomu-mini-futbolu.html