Команда «Легіон 21» Житомирської області поїде на фінал першого відбіркового туру Чемпіонату «Мільйон на стадіон»

В Житомирі 18 травня  пройшов черговий відбірковий матч з дворового футболу серед молодих футболістів 2003-2006 р.н. в рамках проекту «Мільйон на стадіон».

У турнірі перемогла команда «Легіон 21», яка і поїде до Києва на фінал першого відбіркового туру, що відбудеться уже 24-го травня, змагатися із переможцями інших обласних матчів. На футбольне поле сьогодні також вийшли команди «Сокіл», «Бердичів» та «Маличі», які посіли друге, трете та четверте місця відповідно. Всі учасники отримали пам’ятні призи, зокрема сітки із м’ячами та кубки, а команда «Маличі» отримала приз громадських симпатій.

Під час нагородження учасників матчу привітав Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу та голова СПУ Ілля Кива.

«Сьогодні, в цьому змаганні на міцність, кожен із Вас став переможцем. Для мене — це свято. Свято посмішок та спорту. Адже в такі моменти ми вдосконалюємо своє життя та виховуємо нове міцне, здорове покоління. Виховуємо жагу до перемоги та загартовуємо характер справжніх чоловіків».

Президент Федерації також подякував усім, хто сьогодні сприяє оздоровленню та зміцнінню нації, популяризуючи дворовий футбол серед молоді. Зокрема, відділу Ювінальної превенції Житомирської області за допомогу в організації «важких» підлітків в команди.

«Я дуже дякую відділу Ювенальної превенції та Федерації футболу за те, що знайшли час допомогти влаштувати це свято. Цей матч — це спільна робота людей, які хотіли сказати вам, молоді футболісти, дякую. Адже дивлячись на ваші посмішки ми бачимо, що наші зусилля не марні. Я також дякую вам за те, що ви знайшли сили не сидіти вдома за комп’ютерами й прийшли на футбольне поле», — сказав Ілля Кива.

Нагадуємо, що в фіналі чемпіонату «Мільйон на стадіон», що розпочнеться 23 серпня, буде розіграно мільйон гривень на будівництво стадіону у місті переможця. Проект ініціювала Всеукраїнська національна федерація дворового футболу за підтримки Міністерства у справах молоді та спорту та під патронатом Міністерства внутрішніх справ. До організації турніру також долучилась Федерація футболу України.