Команда «Сєвєродонецьк» Луганської області перемогла у відбірковому турнірі всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу

Команда «Сєвєродонецьк» Луганської області перемогла у відбірковому турнірі Всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу

Завершилися попередні змагання першого етапу чемпіонату України з дворового футболу в рамках проекту «Мільйон на стадіон» серед команд, складених з футболістів 2003-2006 років народження. Останнім учасником стала команда «Сєвєродонецьк», яка виграла відбірковий турнір у Луганській області.

«Дякую всім хлопцям, які приїхали сьогодні на чемпіонат з футболу в Сєвєродонецьк! Ваш блиск в очах, радість і прагнення до перемоги, як ніщо інше стимулює нас організовувати подібні турніри. Попереду — фінал першого етапу. Ми чекаємо всіх переможців в Києві!» — сказав глава Соціалістичної партії України і Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива.

Кива відзначив високий рівень майстерності юних футболістів і висловив надію, що хтось із них згодом може вирости в справжніх майстрів професійного футболу.

«Чесно кажучи, я навіть не очікував такого високого рівня майстерності. Я говорю не тільки про турнір у Сєвєродонецьку, а й про інші регіональні турніри, які ми провели за півтора місяця в різних містах України. Тим цікавіше буде фінал першого етапу. Але головне не в цьому. Головне в тому, що футбол допомагає нам виростити здорове, сильне покоління, яке, я вірю в це, дасть українцям чимало приводів для гордості за нашу країну», — підкреслив він.

Чемпіонат України з дворового футболу в рамках проекту «Мільйон на стадіон» організований Всеукраїнською національною федерацією дворового футболу та Федерацією футболу України за підтримки Управління ювенальної юстиції Національної поліції України. У ньому беруть участь команди, що складаються з дітей 2003-2006 років народження. Переможець чемпіонату отримає мільйон гривень на облаштування стадіону в своєму місті.