20 травня 2013 р. прес-конференція Чемпіонату України з дворового футболу

Президент України Віктор Янукович ініціював проведення щорічних змагань з дитячого футболу з фіналом у Міжнародному дитячому центрі “Артек”.

8 травня 2013 року,  виступаючи під час візиту до Криму на церемонії відкриття реконструйованого центрального стадіону Міжнародного дитячого центру «Артек», глава держави зазначив, що цю ідею підтримали голова Федерації футболу України Анатолій Коньков та міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. “Ми подумаємо спільно і якнайшвидше розробимо концепцію проведення змагань з дитячого футболу в Україні, можливо, міжнародного рівня і з фіналом тут, в Артеці, щорічно”, – сказав Віктор Янукович. Президент також підкреслив: держава робитиме все можливе для того, щоб підростаюче покоління могло повною мірою задовольняти спортивні інтереси та розвиватися фізично.

Ідею проведення футбольних змагань серед дітей підтримала і новостворена (28.02.2013р.) Всеукраїнська національна федерація дворового футболу. З ініціативи президента останньої, Іллі Киви, вперше в Україні стартує Всеукраїнський чемпіонат з дворового міні-футболу на честь Андрія Біби та Володимира Мунтяна (мета – популяризація футболу серед молоді, розвиток дворового футболу, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя та корисного дозвілля).

Довідка: Андрій Біба –  радянський футболіст, півзахистник. Заслужений майстер спорту СРСР (1967). Забив перший гол радянських клубів в єврокубках (Кубок володарів кубків УЄФА) «Колрейн» (Північна Ірландія) — «Динамо» (Київ) — 1:6. В теперішній час — тренер-селекціонер київського «Динамо», президент українського клубу «Шкіряний м’яч».

Володимир Мунтян – радянський футболіст, півзахисник. Заслужений тренер України.Голова Комітету національних збірних Федерації футболу України. З квітня 2007 року – президент Асоціації ветеранів футболу України.

Перший етап Всеукраїнського чемпіонату з дворового міні-футболу на честь Андрія Біби та Володимира Мунтяна у Полтавській області запланований на 30 травня – 1 червня 2013 року в місті Полтава. У змаганнях, які проводяться за підтримкиУправління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, візьмуть участь 20 команд з усієї Полтавщини. Футболісти гратимуть у двох вікових групах: 9-10 та 11-12 років. На закриття Чемпіонату, приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей, на нагородження переможців 1 етапу до Полтави приїдуть Андрій Біба та Володимир Мунтян.

Відкриття: 30 травня о  9:00 годині, стадіон «Динамо»

Закриття: 1 червня о 14:00 годині, стадіон «Динамо»

За детальною інформацією щодо часу та місця проведення матчів звертайтеся до відділу фізичної культури і спорту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому за телефоном: 56-41-86 Приходько Юлія Анатоліївна, заступник начальника управління, начальник відділу.