30 травня в Полтаву приїдуть легенди футболу – Андрій Біба і Володимир Мунтян

У цьому році в Україні була зареєстрована нова громадська організація – Всеукраїнська національна федерація дворового футболу. З ініціативи її президента Іллі Киви, вперше в Україні стартує Всеукраїнський чемпіонат дворового міні-футболу на честь Андрія Біби та Володимира Мунтяна. І почнуться цікаві змагання серед дітей саме з Полтави!

Мета проведення турніру – популяризація футболу серед молоді, розвиток дворового футболу, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя і корисного дозвілля.

Перший етап Всеукраїнського чемпіонату з дворового міні-футболу заплановано провести 30 травня – 1 червня. У змаганнях, які проводяться за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, участь візьмуть 20 команд з усіх куточків Полтавщини.

Футболісти гратимуть у двох вікових групах: 9-10 і 11-12 років. Останній день змагань і закриття полтавського етапу чемпіонату, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей. У цей період приїдуть самі Андрій Біба та Володимир Мунтян – легендарні футболісти київського «Динамо» і збірної СРСР.

Відкриття турніру: 30 травня о 9:00 години, стадіон «Динамо», Полтава.

Закриття 1 червня в 14:00 годині, стадіон «Динамо», Полтава.

http://www.05366.com.ua/news/321901