У Чернігові пройшов черговий відбірковий тур з дворового футболу в рамках проекту “Мільйон на стадіон”.

“Сьогодні на цьому футбольному матчі ми загартовуємо характер майбутніх чоловіків. У цих хлопцях я побачив жагу перемоги. Це формується характерчоловіків, який не зламають негаразди.  Так створюється здорова, міцна нація, міцна країна “, – зазначив президент Всеукраїнської національної Федерації дворового футболу, голова СПУ й ініціатор проекту” Мільйон на стадіон “Ілля Кива.

У турнірі брали участь 4 команди в складі молодих футболістів 2003-2006 років народження з багатодітних і малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони АТО, а також сироти, які втратили батьків в результаті бойових дій на Сході.

Перше місце зайняла команда “Блискавка”, учасники якої були нагороджені кубком та медалями. Решта команд також отримали пам’ятні призи.

Всіх учасників турніру привітав президент Всеукраїнської національної Федерації дворового футболу. Він також зазначив, що чекає футболістів Чернігівської області на фінальній частині чемпіонату “Мільйон на стадіон”

“Я чекаю переможців сьогоднішнього турніру в Києві, де ви  змагатиметесь за звання чемпіона з дворового футболу України. Ніколи не здаватися! І тільки вперед”, — сказав Ілля Кива.

В організації турніру, зокрема в питаннях забезпечення медичного супроводу, харчування і фінансування, також взяли участь голова управління Національної поліції в Чернігівській області Е.Альохін, представник Федерації футболу України Чернігівської області Г.Прокопович і голова громадської організації “Сильна Чернігівщина” О. Скварський.

Нагадаємо, чемпіонат «Мільйон на стадіон» організований Всеукраїнською національною федерацією дворового футболу і Федерацією футболу України за підтримки Міністерства у справах молоді та спорту, а також Міністерства внутрішніх справ. На заключному етапі чемпіонату, який розпочнеться 23 серпня, буде визначено володаря головного призу – мільйона гривень на будівництво стадіону в місті переможця.